22 ГРУДНЯ - ДЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА УКРАЇНИ

Дата: 22.12.2022 10:39

Електроенергетика сьогодні є основою економіки країни, а працівники цієї галузі по праву вважаються творцями прогресу. Цілодобово, у будь-яку пору року, а найбільше – у часи екстремальних ситуацій, саме до них звернені погляди та устремління всього суспільства. Сумлінна і самовіддана праця, помножена на високий професіоналізм енергетиків стали символами цієї професії.

З нагоди професійного свята перший заступник міського голови Андрій ГЛАДИШ та секретар ради Галина МОРОЗЮК привітали працівників Монастириського РЕМ  та вручили ім подяки від Монастириської міської ради.

Шановні працівники енергетичної галузі ! Щиро дякуємо за невпинну працю ! Бажаємо кожному витримки, сміливості, сил, незламності духу і віри.  Нехай Ваша відданість справі, професійний досвід та мудрість стануть запорукою Перемоги !