ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Дата: 13.12.2022 12:01

Пункти Незламності функціонують у громаді

Масовані ракетні удари по об’єктах енергетичної інфраструктури та несприятливі погодні умови зумовили аварійні відключення електропостачання по території всієї громади. Тому для короткострокового перебування осіб, в яких тривалий час відсутнє світло, облаштовані Пункти Незламності.

Мова йде про місця, де мешканці Монастириської  громади зможуть зігрітися, зарядити гаджети.  А ще в Пунктах є запаси води, Wi-Fi, гарячі напої. Працювати вони будуть цілодобово за адресами:

м. Монастириська, вул. Шевченка, 70    КНП «Монастириська міська лікарня» Монастириської міської ради (приміщення приймального відділення);

вул. С. Стрільців, 27 (19 державна пожежно-рятувальна частина 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Тернопільській області)