СПІВЧУТТЯ

Дата: 19.08.2022 11:58

З глибоким сумом сповіщаємо, що в бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість та мужність, 13 серпня поблизу села Павлівка Донецької  області, в результаті артилерійського обстрілу російськими окупантами загинув житель міста Монастириська, справжній патріот, сержант ЗСУ Денис НОСАЛЬ, 1995 року народження.

Без улюбленого онука залишились бабуся Марія, без сина - батьки,  вдовою стала дружина Олена.

Монастириська міська рада та всі жителі нашої громади висловлюють щирі співчуття родині та близьким нашого Героя.

Хай душа ДЕНИСА упокоїться з миром !

Вічна пам’ять ЗАХИСНИКУ УКРАЇНИ !

Про час та дату прибуття та поховання Героя буде повідомлено додатково. Прохання стежити за повідомленнями з цього приводу на офіційних сторінках Монастириської міської ради.