ДЕНЬ ВИШИВАНКИ У МОНАСТИРИСЬКІЙ МТГ

Дата: 19.05.2022 16:55

Брати і сестри Українці !  Шановні Монастирищани ! Ми живемо в непрості часи. По правді кажучи ця війна – це війна за ідентичність.

Вишиванка – символ приналежності до роду та нації, ознака українськості, яка вирізняє українця у багатомірному, багато вбраному  глобалізованому світі, це наш етнічний бренд. Цей день не є офіційним, але відзначають його не тільки в Україні, але й за її межами – українці та всі прихильні до нас та до нашої культури люди.  Світло перемагає морок, добро перемагає зло, а Україна переможе паскудний «русскій мір» ! Віримо у ЗСУ, віримо у перемогу ! Слава Україні ! Слава нації ! Україна – понад усе ! Відео !!!