"СВІЙ ДО СВОГО ПО СВОЄ", ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ АНДРІЯ СТАРУХА

Дата: 21.03.2022 16:57

Брати і сестри українці !

Незважаючи на всі спроби росіян знищити українську націю, ми вистояли, бліцкриг Москви провалився, і ми підійшли до фази війни на виснаження. Наступними будуть контрнаступ, перемога та повоєнна відбудова України.

У фазах війни на виснаження та повоєнної відбудови економічний аспект надзвичайно важливий. Податки - це кров армії. Зважаючи на руйнування та бойові дії, не у всіх є можливість мати бізнес на півдні, півночі чи сході України. Україна велична, також вона велика і в географічному вимірі. Регіональне партнерство дозволить перенести бізнес та  виробництво на більш сприятливі для цього території.

Ми вже встояли на своїй Богом даній землі. Росіянам не вдалося і ніколи не вдасться витіснити нас з України, ми даємо відсіч ворогу, але для відродження ми маємо ще глибше пустити коріння в рідну землю. Ми українці і імперському варварству Москви повинні протиставити практики солідарності та економічного націоналізму.

Економіка не менше за культуру, мову та спільну історію єднає націю. Тому, як міський голова Монастириської міської територіальної громади, запрошую до співпраці та партнерства в ім’я перемоги та подальшого розвитку.

«Свій до свого по своє !» - дане запрошення до партнерства є першим кроком до нашої спільної справи.

Відеозвернення мозна переглянути за посиланням !