ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МОНАСТИРИСЬКА

Дата: 26.02.2022 11:19

З понеділка спробуємо відновити в м. Монастириська збирання твердих побутових відходів. Послуги водопостачання надаються у штатному режимі. Ми європейці, а не здичавілі сусіди з півночі та сходу, тому закликаємо мешканців міста до порядку та охайності та ще раз просимо звести до мінімуму об’єм сміття, адже витрачати дизпаливо краще на потреби оборони, ніж на перевезення гілок, бадилля чи паперу. В той же час бути закиданими сміттям у такий важкий період ми теж не маємо права.

Окреме прохання до містян: будь-ласка, розраховуйтеся по максимуму за всі комунальні послуги, не допускайте боргів, а якщо вони є, то погасіть їх, щоб боронь Боже не поставити на коліна наше рідне комунальне підприємство «Монастириський комунсервіс», що зараз невтомно працює разом з усіма на перемогу.

У разі зміни обставин будемо Вас інформувати додатково.

Ми обов’язково переможемо, бо ми на своїй землі і з нами Бог !

СЛАВА УКРАЇНІ !