ЗАСІДАННЯ "КРУГЛОГО СТОЛУ"

Дата: 24.12.2021 12:45

У п’ятницю 24 грудня у приміщенні центральної публічної бібліотеки м. Монастириська відбулось засідання «круглого столу» з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Перед присутніми на засіданні виступив голова Тернопільської обласної організації ВГОІ «Союз Чорнобиль України» Олександр ДЕРКАЧ. Він розповів ліквідаторам аварії, які проживають на території Монастириської міської територіальної громади про зміни та новації в законодавстві України, які стосуються виплат ліквідаторам.

Під час засідання «круглого столу» відбулося обговорення питань соціального захисту, медичного забезпечення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, стан пенсійного забезпечення даної категорії громадян та ін. На усі запитання були надані кваліфіковані консультації працівниками медичної сфери, соціального забезпечення та пенсійного фонду.

На завершення засідання перший заступник міського голови Андрій ГЛАДИШ вручив ліквідаторам аварії на ЧАЕС почесні грамоти Монастириської міської ради.