ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Дата: 27.11.2021 17:23

27 листопада біля пам’ятного знаку жертвам політичних репресій та голодоморів жителі Монастириської громади вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

Символічний вінок з колосків та калини поклали до підніжжя знаку міський голова Андрій СТАРУХ та його перший заступник Андрій ГЛАДИШ.

Фото без опису  Поминальну службу за безневинно загиблими відправили святі отці УГКЦ та ПЦУ.

Фото без опису  У своїй промові Андрій СТАРУХ зокрема зазначив, що Голодомор став масштабною національною трагедією як ретельно спланований акт геноциду проти української нації. «Мільйони загублених життів. Наш народ хотіли зламати, залякати, винищити. Правду про голодомори кілька десятиліть замовчували та викривляли. Проте вона жила в пам’яті тих, хто пережив цю трагедію. Ця пам’ять жива й досі, і наше завдання в тому, щоб про Голодомор знали й прийдешні покоління», – підкреслив він та закликав кожного жителя громади доєднатись до загальнонаціональної хвилини мовчання о 1600 та запалити свічку пам’яті у своїх вікнах, як символ єдності та незламності української нації та пам’яті про жертв Голодомору.