ДЕНЬ ДІЛЬНИЧНОГО ОФІЦЕРА ПОЛІЦІЇ

Дата: 18.06.2021 19:07

Щороку 18 червня  в Україні відзначають День дільничного офіцера поліції. Свято започаткували в 2004 році згідно з наказом Міністра внутрішніх справ.

З нагоди професійного свята за дорученням депутатського корпусу та виконавчого комітету Монастириської міської ради перший заступник міського голови Андрій ГЛАДИШ щиро привітав дільничних офіцерів поліції сектору поліцейської діяльності №1 м. Монастириська.

Він зокрема зазначив, що професія дільничного заслуговує великої шани і подяки адже це ключова фігура у правоохоронній системі, бо люди зі своїми проблемами перш за все звертаються саме до них. Працювати дільничним офіцером сьогодні дуже нелегко, просто відбувати робочий день тут не можна. До них телефонують, йдуть, біжать, звертаються з питаннями і проханням про допомогу у найрізноманітніших ситуаціях.

Андрій Степанович побажав дільничним офіцерам поліції витримки, наснаги у їх нелегкій, але такій потрібній праці, стійкості духу, доброго здоров’я, родинного щастя і добробуту, миру, поваги від людей та вручив нагрдуний відеореєстратор.