150 років від Дня народження академіка ВОЛОДИМИРА ГНАТЮКА

Дата: 12.05.2021 17:22

12 травня 2021 року у с. Велеснів відбулися урочистості з нагоди 150-річчя від дня народження академіка Володимира Гнатюка. У заході взяли участь представники Монастириської міської ради, управління освіти, культури, молоді та спорту міської ради, Центру професійного розвитку педагогічних працівників,  депутати міської ради, працівники освіти та культури, жителі села, делегація із Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

У складі делегації були представники факультету філології і журналістики, історичного факультету, наукової бібліотеки ТНПУ, науковий співробітник Музею І.Франка у с. Криворівня, представники управління культури ОДА, Тернопільського обласного центру охорони та наукових досліджень пам’яток культурної спадщини.

Фото без опису    Розпочався  захід із молебня до Пречистої Діви Марії перед пам’ятником нашого земляка-академіка, який відправив отець Руслан. Після закінчення відправи учасники дійства поклали квіти до підніжжя пам’ятника. Директорка музею  Романія Черемшинська провела цікаву і змістовну  екскурсію.

Після якої гості свята вшанували память  Остапа Черемшинського (директора музею) поклавши квіти на  могилі.

В приміщенні сільського Будинку культури відбулася урочиста академія з нагоди святкування ювілею нашого земляка. Закінчилися урочистості святковим концертом,  в якому взяли участь учителі та учні Велеснівської школи, творчі колективи краю, Музею Лемківської культури та музичний колектив  Монастириського палацу культури «Камертон» під керівництвом Віктора Гука.