ВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 19.03.2021 16:11

Шановні працівники й ветерани житлово-комунального господарства та побутового обслуговування !

Від усієї Монастириської громади щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Немає іншої галузі яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері.

Сьогодення ставить перед нами нові завдання. Вони полягають у тому, щоб рівень послуг, які надаються населенню, відповідав сучасним європейським стандартам. Глибоко переконаний, що ці завдання Вам під силу. Спільними зусиллями ми подолаємо існуючі труднощі і надійно забезпечимо житлово-комунальні та побутові потреби наших громадян.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів в нелегкій, але такій потрібній людям справі !

І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають Вашу душу.

З повагою,

міський голова                                                                                                     Андрій Старух