ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Дата: 18.03.2021 14:48

18 березня 2021 року міським головою Андрієм Старухом   проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при Монастириській міській раді.

Розглянуто 3 питання щодо захиту прав та інтересів дітей:

- про  доцільність встановлення опіки над дитиною-сиротою та призначення її опікуном бабусі;

- про надання дозволу батькові на укладення договору дарування  квартири, право користування якою має неповнолітня дитина;

- про доцільність позбавлення батьківських прав батька   відносно двох малолітніх  дітей.

Документи, надані заявниками, та обставини справ, всебічно вивчені службою у справах дітей міської ради відповідно до чинного законодавста, та представлені на розгляд комісії.

Прийняті обгрунтовані рішення комісії з питань  захисту прав дитини  з означених питань.