A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Монастириська громада
Тернопільська область, Чортківський район

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ, ЕПІДЕМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Дата: 19.02.2021 16:16
Кількість переглядів: 1331

         18 лютого відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної, епідемічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Монастириській міській раді на якій було розглянуто питання щодо ситуації з поширенням захворюваності на COVID-19 в Монастириській громаді.

        

         Комісією прийнято рішення:

 

         доручити керівникам комунального некомерційного підприємства «Монастириська міська лікарня» та комунального некомерційного підприємства «Монастириський центр первинної медико-санітарної допомоги» терміново вивчити стан хворих у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового перебування у с. Устя-Зелене та вжити невідкладних заходів щодо госпіталізації підопічних закладу.

 

         Обмежити:

 

- роботу закладів громадського харчування (крім роботи на виніс та перебування у приміщенні не більше 4-ох осіб за одним столом);

- кількість одночасного перебування осіб на території закладів торгівлі (1 особа на 2 м2);

- прийом громадян органами місцевого самоврядування та державними установами.

 

         Рекомендувати:

 

- закладам освіти перейти на дистанційну форму навчання (крім 1 – 4 класів);

- проводити релігійні заходи за умови здійснення контролю релігійною організацією за дотриманням фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 м2 та перебування не більше ніж однієї особи на 5 м2 площі будівлі, якщо релігійний захід проводиться в приміщенні.

      Участь у засіданні комісії взяли керівник обласного штабу по боротьбі з COVID-19 Чайчук Оксана Тимофіївна та головний спеціаліст Управління охорони здоровя Тернопільської ОДА Сельська Марія Несторівна.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора