З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗИКИ

Дата: 01.10.2020 13:05

Щиро вітаю всіх музикантів та шанувальників мистецтва з Міжнародним днем музики !

Це свято знаходить палкий відгук у серці кожної людини. Адже мову музики розуміють всі незалежно від національності, віку та соціального статусу. Споконвіку людина черпає у цьому чистому джерелі натхнення й сили, світлі сподівання та чисті прагнення.

Висловлюю щиру подяку музичним колективам Монастирищини, викладачам музичної школи, вчителям музики – всім, хто дарує нам незабутні хвилини спілкування з цим прекрасним, вічним, неповторним мистецтвом.

Бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпного натхнення та підкорення нових творчих вершин задля подальшого збагачення духовної скарбниці українського народу !

З повагою, міський голова                                        Андрій СТАРУХ