Монастириський район, Тернопільська область

З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Монастирищина завжди славилась своїми спортивними талантами. Далеко за межами області відомі досягнення наших юних футболістів, баскетболістів, волейболістів, боксерів, представників інших видів спорту. В цьому заслуга праці і досвіду тренерів — фахівців своєї справи, людей, закоханих в спорт. А наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків.

Отож, шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!

Від щирого серця вітаю вас із  Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей! Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята. Бажаю всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.