Монастириський район, Тернопільська область

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ АНДРІЯ СТАРУХА З НАГОДИ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Шановна громадо ! Вітаю з Днем Конституції України !

24 роки тому цей день назавжди увійшов в новітню історію нашого суспільства. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення прийняла основний Закон України — Конституцію, яка стала дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

Необхідно памятати, що держава – це не лише чиновники і депутати, держава – це весь народ, кожен з нас. Тому будьмо мудрими, сильними й гідними громадянами своєї держави.

З нагоди свята бажаю усім міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваш розум та душа, оптимізму та нових звершень в ім’я процвітання України! Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного із нас !

З повагою, міський голова                                                               Андрій СТАРУХ