Монастириський район, Тернопільська область

ЩОДО ПОРЯДКУ ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ

В мережі Інтернет, через неуважне читання оприлюднених документів та оголошень, поширюється недостовірна інформація відносно того, що у місті припиняється збір сміття. Це не відповідає дійсності.

Для підвищення безпеки, зменшення загрози інфікування працівників КП «Монастириський комунсервіс» та переривання ланцюгів поширення короновірусної інфекції COVID-19 в окремих частинах міста змінено спосіб та черговість збору сміття.

Там, де побутові відходи збиралися в контейнери, змін у порядку їх вивезення не буде.

В інших місцях, де діє подворовий вивіз сміття, поденний графік буде залишатися незмінним, але збирання буде проводитися через тиждень (з тижневою перервою). Так, цього тижня (з 6-го по 10-те квітня 2020 року) подворове збирання сміття проводитися не буде, на наступний тиждень (з 13-го по 17-квітня 2020 року) сміття знову буде збиратися за звичним графіком і так далі. Після закінчення обмежувальних заходів сміття знову буде збиратися за звичним графіком.

Для зменшення способів поширення інфекції, через зменшення контактів,  просимо пакувати сміття в одноразову упаковку (мішки, пакети, картонні ящики і т.п.).

ТАРА ПОВЕРТАТИСЯ НЕ БУДЕ !

Нагадуємо: гілки, трава, відходи будматеріалів не є побутовими відходами. Про умови самовивозу відходів будматеріалів та ін. на міський полігон ТПВ, який обслуговується КП «Монастириський комунсервіс» можна домовитися за тел. 2-16-60.

Ми не маємо права необдумано наражати на небезпеку життя та здоров’я працівників КП «Монастириський комунсервіс». У разі, якщо вантажники і трактористи підприємства, які задіяні до подворового збирання сміття, будуть інфіковані, може настати колапс із збиранням сміття. Ми зобов’язані берегти здоров’я комунальників так як і здоров’я медиків, рятувальників і працівників поліції.

Зміна порядку подворового збирання сміття є тимчасовим вимушеним заходом для зменшення небезпеки інфікування працівників.

Дякуємо за розуміння