З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
Дата: 13.03.2020 11:46
Кількість переглядів: 752
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04058433/82dea0c7a81bbec1d49db6d929c7f722.jpg)
ВІТАЄМО ПРАЦІВНИКІВ КП "МОНАСТИРИСЬКИЙ КОМУНСЕРВІС" З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ - ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
Для сучасних людей комунальні блага давно стали настільки звичною справою, що ніхто вже особливо і не замислюється над тим, скільки зусиль варто докласти для їх стабільності і який при цьому величезний тягар відповідальності лежить на плечах працівників житлово-комунального господарства.
|
Упевнені, що Ваші зусилля й надалі сприятимуть зростанню комфортності життя наших жителів, забезпеченню найповнішого задоволення їхніх потреб, розширення асортименту послуг, наближення їх якості до міжнародних стандартів.
|
|
« повернутися