ЗАХОДИ ДО ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 22.02.2020 10:20

В закладах освіти Монастириської міської ради проведено заходи до Дня Героїв Небесної Сотні, а саме: години пам’яті «Небесна Сотня з нами», тиха акція «Ангели пам’яті» за участю учнів 1-11 класів,  перегляд документальних фільмів «Зима у вогні», «Маніфест», «98 днів Майдану» з учнями 9-11 класів, флешмоб учнівського самоврядування «Свічка пам’яті», фотовиставка у шкільному часописі «Небесне військо воїнів Майдану», тематичні виставки та огляди літератури в бібліотеках та музеях закладів освіти.

На базі Монастириської ДЮСШ 15-16 лютого відбувся турнір з волейболу пам’яті Героїв Небесної Сотні. У Гончарівському НВК «ЗЗСО І-ІІ ст. – ЗДО» проведений захід "Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки" за участю міського голови, представників військового комісаріату, голови спілки учасників АТО та учасників бойових дій.