XXV ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ТВОРЧОСТІ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ "ПОВІР У СЕБЕ"

Дата: 18.12.2019 10:03

17 грудня 2019 року  15 дітей  з особливими потребами м. Монастириська, за сприянням  Монастириського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також  Монастириської міської ради, взяли участь  у ХХV обласному фестивалі творчості дітей з інвалідністю «Повір у себе», організатором якого є Тернопільський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У рамках проведення фестивалю відбувся перегляд  виставки творчих робіт дітей з інвалідністю, проведено майстер-класи для дітей учасників фестивалю, ігри та спілкування з «ростовими ляльками», концертна програма фестивалю «Повір у себе» та вручення дипломів учасникам фестивалю та солодких подарунків.

Монастириська міська рада висловлює вдяність спонсорам поїздки ТОВ «Монастириськенергобуд».