Монастириський район, Тернопільська область

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Сьогодні в приміщенні Монастириської дитячої музичної школи вшановували вчителів освітніх закладів Монастириської ОТГ,  з нагоди їх професійного свята -  ДНЯ ВЧИТЕЛЯ.

Зі словами привітань до освітян звернувся міський голова Андрій Старух:

Високе покликання Педагога є визначальним для держави і суспільства. Адже саме освітяни своєю працею формують щасливе майбутнє України, її процвітання й духовне відродження.

Всіх педагогів об’єднує головна мета - допомагати молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – розгледіти таланти та допомогти обрати вірний життєвий шлях.

В цей святковий день прийміть щиру вдячність за Вашу невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Нехай Ваша щоденна самовіддана праця примножить добро, буде легкою і радісною, повниться світлою вірою у свої сили.

Зичу Вам здоров'я, невичерпних творчих сил, щастя і натхнення!