ЗАВЕРШЕНО БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНІ РОБОТИ У ШКОЛАХ МОНАСТИРИСЬКОЇ ОТГ

Дата: 25.09.2019 07:22

Завершено будівельно-монтажні роботи з капітального ремонту будівель філії Монастириської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів "Криницька загальноосвітня школа І ступеня" та філії Монастириської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів "Комарівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів".

В ході проведених робіт у будівлі Криницької ЗОШ І ступеня замінено на енергозберігаючі найбільш проблемні вікна, змонтовано підвіконники та відливи, замінено вхідні двері у приміщенні школи та одні двері у службовому кабінеті, відремонтовано відкоси. У будівлі Комарівської ЗОШ І-ІІ ступенів - замінено на енергозберігаючі вікна і двері, що перебували у найгіршому стані, змонтовано підвіконники та проведено ремонт відкосів, облаштовано залізобетонні приямки (з перекриттям їх металопрофілем) перед вікнами напівпідвального приміщення спортзалу, облаштовано пандус для забезпечення доступу дітей з особливими освітніми потребами.