У ШКОЛАХ МОНАСТИРИСЬКОЇ ОТГ ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

Дата: 01.06.2019 10:18
Кількість переглядів: 2009

31 травня в усіх школах Монастириської ОТГ пролунав останній дзвоник. Міський голова Андрій Старух взяв участь в урочистостях з нагогоди завершення навчального року в Монастириській та Ковалівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Він висловив повагу освітянам за високі досягнення, побажав гарного і змістовного відпочинку учням молодших і середніх класів, випускникам - вдалого старту в самостійне життя, успіхів у здійсненні задумів і мрій, батькам - радості від своїх дітей. І найлоговнішого - всім миру та спокою в державі.

Участь у святі останнього дзвоника у Комарівській школі взяв керуючий справами Руслан Жилавий, у Горішньослобідській - начальник відділу фінансів та бухгалтерського обліку Оксана Андрусів.