ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ

Дата: 26.03.2019 15:12

З настанням весни в Україні проводяться акції «За чисте довкілля». У другій половині березня в усіх населених пунктах Монастириської об’єднаної територіальної громади активізувалися роботи з упорядкування та благоустрою територій.

В п’ятницю 22 березня 2019 року до цього долучилися учні та педагоги Монастириської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які прибрали прилеглу до школи територію від сміття та бруду. Кульмінацією стало висадження кількох десятків хвойних декоративних дерев та кущів перед школою.

Монастириська міська рада теж не залишилась осторонь йього дійства та забезпечила посадковим матеріалом для озеленення. Ці зелені насадження додали яскравих барв та стали ще однією прикрасою нашого міста.