Початок робіт з реалізації робочого проекту «Капітальний ремонт тротуару по вулиці М. Грушевського в м. Монастириська Тернопільської області (ділянка від вул. Т. Шевченка до вул. Садова)»

Дата: 18.04.2018 14:29

На виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Монастириська на 2018 рік, затвердженої рішенням Монастириської міської ради від 29.12.2017 №729 16 квітня розпочато реалізацію робочого проекту «Капітальний ремонт тротуару по вулиці М. Грушевського в м. Монастириська Тернопільської області (ділянка від вул. Т. Шевченка до вул. Садова)».