ІНВЕСТИЦІЇ В РОЗВИТОК МІСТА

Дата: 04.07.2018 13:28

Вчора 3 липня 2018 року міський голова Андрій Старух спільно з головою Тернопільської ОДА Степаном Барною та головою Монастириської РДА Степаном Бойком в присутності підрядника та технічного замовника робіт оглянули хід виконання робіт з реконструкції каналізаційної мережі міста Монастириська.

Даний проект показує успішність роботи міської ради із залучення інвестицій на розвиток інфраструктури міста.

Окреслюємо основні етапи:

1. Підготовка пакету документів щодо сучасних вимог для залучення коштів ДФРР.

2. Обгрунтування перед керівництвом РДА необхідності подання від Монастириського району саме нашого проекту.

3. Захист та обґрунтування перед ОДА щодо необхідності включення саме нашого проекту «Реконструкція каналізаційної мережі м. Монастириська» до переліку об’єктів, що співфінансуються за рахунок коштів ДФРР.

4. Виділення коштів міською радою на співфінансування.

Завдяки цьому у 2017 році було залучено 1 000 000 гривень на реалізацію проекту «Реконструкція каналізаційної мережі м. Монастириська» при співфінансуванні з міського бюджету в сумі 250 000 гривень, а 2018 році вже 3 617 974 гривень при співфінансуванні з міського бюджету в сумі 904 000 гривень.

З 2014 року в місто залучено близько  7  млн. грн. інвестицій на розвиток інфраструктури

у 2015 з державного бюджету залучено 1,06 млн. грн. на модернізацію водонасосної станції.

у 2016 з 400 тис. грн. на реконструкцію з’їзду з вулиці Січових Стрільців на вулицю Лесі Українки та будівництво спортивного майданчика із штучним покриттям.

у 2017 - 2 млн. грн. на будівництво каналізаційної мережі та спортивного майданчика із штучним покриттям.

2018  3, 5 млн. грн.   на будівництво каналізаційної мережі.

Дякуємо за підтримку виконкому та депутатському корпусу міської ради, керівництву РДА та ОДА. Особливо хочу відзначити роботу заступника міського голови Гладиша А. С. та начальника фінансово-господарського відділу Андрусів О. Л.