Монастириський район, Тернопільська область

6-ті НАУКОВІ ПІКНІКИ В ТЕРНОПОЛІ

У неділю, 27 травня у Тернополі на Театральному майдані відбулися 6-ті Наукові Пікніки.

Наукові Пікніки – це інтерактивні наукові експерименти для всіх зацікавлених у бажанні підвищувати свій освітній та науковий рівень, мета яких популяризація природничих наук серед молоді.

Просто неба було облаштовано понад 40 міні лабораторій: винаходи молодих науковців, робототехніка, змагання дронів, запуск ракет та безліч дослідів пов’язаних з водою.

Під патронатом міського голови Андрія Старуха вперше взяли участь у Наукових Пікніках учні Монастириської ЗОШ І-IІІ ступенів.

Метою Наукових Пікніків є популяризація наук серед молоді та розвиток новітньої наукової еліти в Україні.