ВІЙСЬКОВИЙ ВИШКІЛ «БЕЗСМЕРТНИЙ ЛЕГІОН»

Дата: 25.05.2016 12:18

В суботу та неділю 21-22 травня 2016 року в урочищі Бичова на базі музею «Лемківське село» Монастириською міською радою спільно з Тернопільською обласною ВГО «Сокіл» за сприяння відділу освіти Монастириської районної державної адміністрації проведено військовий вишкіл «Безсмертний Легіон».

Вишкіл організовано для підняття патріотизму та щоб молодь здобула навички і уміння практичного володіння зброєю, опанування тактики, злагодженості і взаємодії по-військовому.

У заході взяли участь старшокласники та студенти з Монастириська, Коропця, Задарова, Устя-Зеленого, а також молодь зі Збаража, Теребовлі, Бучача та Тернополя.

Захід розпочався з виступу учнів школи лицарських єдиноборств «Бойовий гопак» з м. Монастириська під керівництвом Олега Панасюка.

До учасників змагань звернулися з вітальним словом Монастириський міський голова Андрій Старух, Монастириський військовий комісар Сергій Янчецький та заступник голови районної державної адміністрації Павло Дронь.

Вишкіл проводився воїнами, які брали безпосередню участь в АТО на сході нашої держави.

В ході вишколу відпрацьовано бойову тактику, військову інженерію, тактичну медицину; організовано проведення пейнтболу, розважальних заходів, змагання «Лава на лаву»; учасники мали змогу згуртуватися навколо загальної ватри, поспівати пісень під акомпанемент гітари, послухати лекції та розповіді Героїв війни на Донбасі. Ніч переривалась сигналами бойової тривоги, звучали вибухи та постріли. На вишколі працювала польова кухня, організована міською радою.

P. S. Дійство відбулося на високому професійному рівні. З вражень одного з педагогів, що брали участь у заході, якби він знав, наскільки якісно буде проведено вишкіл, то залучив би до нього усіх своїх вихованців.