Виконання плану соціально-економічного розвитку Монастириська станом на 05.04.2016р.

Дата: 05.04.2016 11:57

31.03.2016 розпочато роботи з реалізації проекту «Реконструкція тротуару вул. Шевченка в м. Монастириська Монастириського району Тернопільської області. ІІ черга.» В межах даного проекту планується встановити бруківку на пішохідній доріжці по вул. Шевченка від перехрестя з вулицею Галицька до приміщення Ощадного банку. Довжина ділянки ремонту тротуару становить 313 м, площа тротуару – 977 м2. Підрядник – МПП «Смолоскип» (код ЄДРПОУ 14055068; 48400, Тернопільська обл., м.Бучач, вул.Галицька, будинок 149). Загальна вартість проекту становить 731,978 тис. гривень.

На виконання протокольного рішення V сесії Монастириської 7-го скликання від 16.03.2016 з метою заощадження бюджетних коштів для їх використання на інші цілі створено комісію у складі 4 депутатів міської ради, 1 працівника апарату міської ради та 1 члена виконавчого комітету міської ради, якій доручено здійснити обхід фізичних осіб-підприємців, що здійснюють підприємницьку діяльність у торгових точках на зазначеній ділянці вул. Шевченка з пропозицією профінансувати частину запланованих робіт.