A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Монастириська громада
Тернопільська область, Чортківський район

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Дата: 05.05.2018 11:18
Кількість переглядів: 628

       2 травня в залі засідань районної ради відбулись громадські слухання на тему: «Врахування думки громадськості про внесення змін в Генплан м. Монастириська, загальною площею 131,8 га та по обговоренню проекту містобудівної документації «Детальний план території для будівництва об’єктів альтернативних джерел енергії» на площі 37,5 га в адміністративних межах міста Монастириська Тернопільської області».

         Участь в громадських слуханнях взяли керівники міської та районної рад, райдержадміністрації, депутати районної та міської рад, члени виконкому міської ради, керівники підприємств, організацій, установ, жителі міста Монастириська.

         Детальну інформацію щодо проекту розміщення об’єктів альтернативних джерел енергії надали представники ТзОВ «Монастириськенергобуд» та групи компаній «Прикарпаття Екренерджі».

         На численні запитання учасників громадських слухань були надані вичерпні відповіді.

         Переважною більшістю учасників громадських слухань було підтримано погодження «Детального плану території для будівництва об’єктів альтернативних джерел енергії» для внесення відповідних змін в Генплан м. Монастириська та подальшого його затвердження встановленим порядком.

         Відео громадських слухань можна переглянути за посиланням.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора