БЕРЕЖІМО МІСЬКЕ МАЙНО

Дата: 19.06.2018 10:24

Наше місто далеко не ідеальне… У ньому достатньо недоліків, які нерідко створюють самі люди. Звісно, що парки, дитячий майданчик, стадіон, покинуті будівлі міської власності потребують догляду та й ремонт не завадив би.

Працівники КП «Монастириський комунсервіс» прибирають у міському парку, на дитячому майданчику, міському кладовищі. За міським стадіоном закріплений працівник, який підтримує в належному стані газон, трибуни.

Але хотілося б дотримання елементарних норм культури і від жителів та гостей міста Монастириська. Адже до куп сміття, розібраних мурів стадіону, захаращеної території та будівлі колишнього дитсадка призвели не лише час та стихійні лиха ?

Для прикладу. В минулому році коштами міського бюджету з залученням безробітних, які перебувають на обліку в РЦЗ, вперше з часу закриття дитячого садочка «Сонечко» було проведено генеральне прибирання, вивезено більше 10-ти самоскидів сміття, будівлю законсервовано – двері та вікна 1-го поверху забито дошками. Не зважаючи на це, дошки неодноразово зривалися, територія садочка і дальше залишається смітником, а приміщення використовується як «громадська вбиральня».

Також дуже прикро, що мури стадіону просто розбирають по цеглинах,  на новозбудованій зупинці громадського транспорту поламано лавку, у міському парку було понищено лавки. Цей перелік можна продовжити.

Фото без опису      Міською радою вживаються заходи для вирішення даних проблем:

- для будівлі садочка виготовляється технічний паспорт та документація на земельну ділянку, яких не було взагалі;

- виділені кошти для виготовлення робочого проекту для капітального ремонту міського стадіону;

- постійно виділяються кошти для утримання міського парку, кладовища та іншого комунального майна;

- організовуються громадські роботи для прибирання території міста.

Без участі громади вирішення цих проблем не можливе. Жителі міста можуть і повинні не просто цікавитися: як, скільки і куди витрачаються бюджетні кошти, але бережливо ставитись до всього, що в місті збудовано, відремонтовано, придбано та зроблено. Кожен житель має берегти сам і не бути байдужим, коли хтось інший нищить чи ламає огорожі, лавки, дерева.

ДАВАЙТЕ ДБАТИ ПРО ЧИСТОТУ, ОХАЙНІСТЬТА БЛАГОУСТРІЙ МІСТА РАЗОМ !