A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Монастириська громада
Тернопільська область, Чортківський район

Щодо утворення об'єднаня співвласників багатоквартирних будинків

Дата: 16.06.2016 08:03
Кількість переглядів: 539

ОГОЛОШЕННЯ

(щодо утворення об'єднаня співвласників багатоквартирних будинків)

До уваги власників квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирних будинках.

          З 01.07.2015р. набрав чинності Закон України” Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”.

Згідно даного Закону власники квартир та нежитлових приміщень є співвласниками спільного майна багатоквартирного будинку, які вправі обирати управителя, який за договором із співвласниками забезпечує належне утримання та ремонт спільного майна багатоквартирного будинку і прибудинкової території та належні умови проживання і задоволення господарсько-побутових потреб.

      У разі якщо протягом одного року з дати набрання чинності цим Законом співвласники багатоквартирного будинку, в якому не створено об’єднання співвласників, не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, управління таким будинком здійснюється управителем, який призначається на конкурсних засадах виконавчим органом місцевої ради, на території якої розташований багатоквартирний будинок. У такому разі ціна послуги з управління багатоквартирним будинком визначається за результатами конкурсу, який проводиться в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної житлової політики і політики у сфері житлово-комунального господарства, а договір про надання послуг з управління багатоквартирним будинком підписує уповноважена особа виконавчого органу відповідної місцевої ради, за рішенням якого призначено управителя.

     Враховуючи вимоги вищезазначеного Закону, рекомендуємо власникам житлових та нежитлових приміщень в багатоквартирних будинках, використати своє право та утворити ОСББ, або ж визначити управителя Вашого багатоквартирного будинку. В разі необхідності, Монастириською міською радою буде надана необхідна допомога з даного приводу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора