ДОПОМОГА ДО ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ

Дата: 05.04.2018 07:39

Найближчої неділі святкуватиметься Святе Воскресіння Христове -  найголовніше свято православних християн.

Бажаючи допомогти потребуючим людям і в час Великодніх свят донести їм особливу підтримку, світло і радість Воскресіння Господнього, в рамках  міської комплексної програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «ТУРБОТА» на 2018-2019 роки, Монастириською міською радою придбано та роздано набори продуктів, які є найбільш необхідними і традиційно входять до великоднього кошика для одиноких пенсіонерів, інвалідів, сиріт, малозабезпечених сімей міста Монастириська; жителям міста – учасникам АТО виділено грошову допомогу.